07.07.2018 Světlá Hora
zelená: hřebci pro sezónu 2018
modrá: hřebci, kteří u nás působili
červená: naši odchovanci
žlutá: hříbata z cizích klisen, která se u nás narodila

Cena společnosti Lázně Poděbrady a.s. (hdcp) – III. ročník
   Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4100 m - handicap - 5+ - 60.000 Kč 

1. POINSETTIA ,6,Hda,(Egerton(GER)-Purbecca (Beccari(USA))
2. TYMIAN ,8A 1/2,tHdv,(Minds Music(USA)-Tina (Vernius)
3. WAIKITA ,8,Hda,(Magnus(POL)-Waiküla(GER) (Daun(GER))
4. ROCKNROBIN(IRE) ,7,Hdv,(Robin Des Pres(FR)-Our Presenting(IRE) (Presenting(GB))
5. LAMBROZINI ,6,Rv,(Sholokhov(IRE)-Laria (Donegal(IRE))

Výrok: LEHCE - 4 1/2 - 3 1/4 - 1 - 1/2
Čas: 05:22,97


 Cena TIPPLER group s.r.o. – II. ročník
   Proutky V.kat. - 3400 m - 4+  - 30.000 Kč '

1. SACAMIRO ,5,Hdv,(Camill(IRE)-Sara (Dara Monarch(GB))
2. LIMITED EDITION ,4,Hdv,(Ray Of Light(IRE)-Lindsay Daven (Sharp End(GB))
3. SANTANDER ,9,Hdv,(So Long Slew(USA)-Shamrock Filly(BEL) (Armandello(USA))
4. ROMANETTA ,6,Ra,(October(USA)-Rainfire(FR) (Rainbow Quest(USA))

Výrok: LEHCE - 3 - 11 - daleko
Čas: 04:20,20


Cena RD Rýmařov s.r.o. a Eurointermetall s.r.o. – I. ročník
   Proutky V.kat. - 2800 m - 3letí - 30.000 Kč

1. NATIQUA(GB) ,3,Hda,(Rip Van Winkle(IRE)-Numberonedance(USA) (Trempolino(USA))
2. SPEEDER ,3,Hdv,(Pouvoir Absolu(GB)-Stázka (Majáles)
3. CALLAWI ,3bj,Hda,(Pouvoir Absolu(GB)-Call Me Xela(SLO) (Rainbows For Life(CAN))
4. RAMPÍK ,3,Hdv,(Mariydi(IRE)-Rybana (Magnus(POL))

Výrok: JISTĚ - 2 - 3 - 3
Čas: 03:27,36


Cena Moravskoslezského kraje – II. ročník
  Steeplechase crosscountry III.kat. - 4600 m - 5+ - 90.000 Kč

1. TRIPOLIS ,10,Hdv,(Varadar(IRE)-Telephoto(IRE) (Orpen(USA))
2. TAJ MAHAL ,5,Hdv,(Ryan(IRE)-Tanita(SLO) (Blueridge Dancer(IRE))
3. SWEET RED WINE ,6,Rv,(Ray Of Light(IRE)-Salveta (Arcane(USA))
4. CELADON(FR) ,9,Rv,(Sin Kiang(FR)-Cardamine(FR) (Garde Royale(IRE))
5. BORDERLAND(IRE) ,12,Hdv,(Fasliyev(USA)-Alcove(USA) (Valdez(USA))

Výrok: BOJ-krk-1 1/4-daleko-7
Čas: 06:05,35


Cena Laboratoře Mikrochem a.s. a Gynekologie Gebauer s.r.o. – III. ročník
   Steeplechase V.kat. - 3500 m - 4letí - 30.000 Kč

1. MINTAKA ,4,Hda,(Scater(POL)-Mikeila (I Shall Stay(USA))
2. FATHER PAULO(GB) ,4,Bv,(Halling(USA)-Dissolve(GB) (Sharrood(USA))
3. LASSEQUE ,4,Hdv,(Stormy Jail(IRE)-Labisqie (Sectori(USA))
4. CHARMING GIRL ,4,tHda,(Tiger Cafe(JPN)-Charnela (Rainbows For Life(CAN))

Výrok: BOJ-1 1/4-daleko
Čas: 04:57,86


Cena K-K Metal, a.s. – I. ročník
  Rovina IV.kat. - 3300 m - 4+ -  30.000 Kč

1. SÁI FÉI ,4,tHda,(Tiger Cafe(JPN)-Samara Morgan (Look Honey(IRE))
2. CARRY THE GLORY ,6,Hda,(Pop Rock(JPN)-Call Me Xela(SLO) (Rainbows For Life(CAN))
3. GORMEN ,4,Hd,(Normen(GER)-Gorizia(ITY) (Dylan Thomas(IRE))
4. RANDY ,5,tHdv,(Next Desert(IRE)-Registana(GER) (Tauchsport(GDR))
5. JITŘENKA ,5,Ba,(Four Star General(IRE)-Jiss May (Dara Monarch(GB))

Výrok: BOJ-3/4-10-16-3 1/2
Čas: 03:53,31